Blogerka urodowa zdradza swoje sekrety na idealną skórę

Profesjonalne wizażystki i blogerki urodowe mają wiele wspólnego. W końcu obie poświęcają wiele czasu, aby dobrze wyglądać i często można je zobaczyć, jak wykonują swoją najlepszą pracę, mając na sobie tylko kilka podstawowych narzędzi – pędzel do podkładu, sztyft do rozmazywania i szminkę. Ale mimo że mają podobny punkt wyjścia, mają bardzo różne podejścia do osiągnięcia nieskazitelnego wyglądu.

Blogerka Alissa Arrington, twórczyni Beauty Routine, już od jakiegoś czasu dzieli się na Instagramie poradami i tutorialami , ale ostatnio zdradziła, w jaki sposób tworzy piękną cerę za pomocą zaledwie czterech kroków. Wyjaśniła, że zanim zacznie nakładać makijaż, lubi zrobić “przygotowanie twarzy”, aby pozbyć się wszelkich skaz i nałożyć makijaż na właściwe obszary twarzy.

Wyjaśniła również, że ma trzy ulubione pędzle do makijażu: pędzel do blendowania, pędzel do korektora i pędzel do różu. Do nakładania pudru woli używać pędzla do podkładu, dlatego najpierw nakłada produkt na miejsca, które chce podkreślić, a następnie rozprowadza go w dół. Jeżeli chce konturować, wraca pędzlem do blendowania w górę twarzy, a następnie kieruje się w dół, aby rozprowadzić produkt za pomocą pędzla do korektora. Na koniec, jeżeli chce dodać koloru, używa pędzla do różu i nakłada go na policzki, a następnie używając pędzla do korektora, kieruje się w dół, w stronę podbródka.

Wskazówki i techniki Alissy okazały się dla mnie niezwykle pomocne. Podoba mi się to, że jasno określa, co i kiedy robi. Doceniam też to, że przypomina mi o konieczności rozpoczęcia makijażu od przygotowania twarzy. Jest również bardzo mądra, jeśli chodzi o sposób nakładania makijażu przy użyciu odpowiednich narzędzi. Na przykład, używa pędzla do korektora, aby rozblendować krawędzie oczu i konturowania, a pędzla do blendowania, aby rozblendować resztę twarzy.

Beauty Routine to świetne źródło informacji dla wszystkich, którzy szukają dodatkowej pomocy w zakresie makijażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *