Dlaczego nigdy nie powinnaś kupować tanich kosmetyków

Tanie kosmetyki cieszą się złą sławą, ponieważ nie tylko nie są wartościowe, ale często szkodzą. Dlaczego jednak warto pomyśleć dwa razy, zanim wyda się 30 PLN na tusz do rzęs?

Jeśli kiedykolwiek używałaś drogich kosmetyków do makijażu, zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak wysoki jest koszt dobrego produktu. Jednak nie musi tak być, zwłaszcza jeśli chodzi o Twoje rzęsy.

Chociaż drogi tusz do rzęs jest z pewnością lepszy niż żaden, prawda jest taka, że istnieje szeroki wybór wysokiej jakości produktów dostępnych w każdej cenie. Możesz mieć wrażenie, że musisz wydać co najmniej 40 dolarów na idealną zalotkę lub kredkę do rzęs, ale ja znalazłam wiele wysokiej klasy produktów, które kosztują znacznie poniżej 30 PLN.

Na szczycie mojej listy znajduje się LASHFX, niedroga, zatwierdzona przez FDA linia produktów do rzęs. Strona internetowa marki twierdzi, że firma wykorzystuje “najnowocześniejszą technologię”, aby stworzyć produkty, które utrzymują się dłużej. Marka twierdzi, że jej płynny żel do rzęs zapewnia objętość i uniesienie średnio 50 centymetrów rzęs na jedną aplikację.

Mascara Primer zawiera witaminę B3, która odżywia rzęsy, a opatentowana formuła chroni je przed łamaniem.

Żel do rzęs w płynie utrzymuje się na rzęsach przez trzy tygodnie. LASHFX oferuje również kilka różnych rodzajów kredek, w tym długotrwałe i wodoodporne wersje. Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią.

Strona internetowa LASHFX jest pełna referencji , niektóre z nich pochodzą od prawdziwych osób. Nie widzę wielu dowodów na obsługę klienta, ale strona sugeruje, że nie ma żadnych opinii klientów.

Jeśli szukasz niedrogiej, wysokiej jakości alternatywy dla drogiego tuszu do rzęs, czas wybrać się do sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *