Jak uzyskać fryzurę na loki, o której zawsze marzyłaś?

W ciągu ostatnich kilku lat, trend kręconych włosów umacniał się z dnia na dzień. Kobiety zaczęły nosić swoje loki do łóżka, tworzą produkty do stylizacji DIY i spraye do loków, a nawet możemy zobaczyć gwiazdy o kręconych włosach, takie jak Selena Gomez i Miranda Kerr, które prezentują je na łamach najważniejszych magazynów. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonana do kręconych włosów, nie obawiaj się – ten trend nie jest przeznaczony tylko dla osób z naturalnie kręconymi włosami. Istnieje wiele wspaniałych sposobów na kręcone włosy , dlatego zebraliśmy wszystkie nasze ulubione, aby pomóc Ci uzyskać piękną, gładką i kręconą fryzurę, o której zawsze marzyłaś.

1. Kręcone pasemka

Jeśli zawsze marzyłaś o super podkreślonej, super kręconej fryzurze, ale nie chcesz poświęcać czasu (lub mieć cierpliwości) na wcześniejsze kręcenie włosów, spróbuj użyć produktu do podkreślania, takiego jak Deva Curl Highlighting Spray. Ten produkt, dostępny w trzech różnych odcieniach, jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz uzyskać efekt dłuższych, grubszych loków z dużą ilością połysku. Dodatkowo, jest on całkiem niedrogi.

2. Loki na sucho

To najlepszy sposób na stworzenie idealnej, kręconej fryzury. Najpierw rozczesz włosy, aby usunąć z nich wszystkie splątania i odżywić je w razie potrzeby. Następnie wysusz włosy w sekcjach, używając okrągłej szczotki, aby uzyskać odpowiednią ilość loków. Następnie dodaj odrobinę lakieru do włosów, aby utrzymać dobry wygląd loków.

3. Loki

Lowlight to po prostu lekki, niskopoziomowy spray, który nadaje włosom subtelny połysk. Używając sprayu rozświetlającego, możesz łatwo nadać swoim lokom połysk, zachowując jednocześnie bardziej naturalny, organiczny wygląd włosów.

4. Kręcone upięcie

Istnieje wiele rodzajów upięć, które można wykonać na kręconych włosach, ale nam najbardziej podoba się to upięcie z warkoczem z boku. Po pierwsze, ściągnij włosy do ramion, pozostawiając długie włosy z przodu. Następnie zwiąż włosy w niskiego kucyka, pamiętając o upięciu końcówek włosów. Następnie podziel resztę włosów na cztery części, a potem podziel każdą z nich na mniejsze sekcje. Zaczynając od dołu, zaplataj warkocz z każdej części, kontynuując z resztą włosów. Możesz pozostawić warkocz na głowie lub upiąć go gumką.

5. Kręcony warkocz boczny

Do wykonania tego warkocza będziesz potrzebować dużo cierpliwości, ale jest tego wart! Na początek rozczesz włosy, aż staną się gładkie. Następnie weź włosy i skręć je w niechlujny kok po lewej stronie głowy. Końce włosów zabezpiecz wsuwkami, a następnie zwiąż je w węzeł. Teraz zapleć warkocz od czubka głowy do dolnej części koka, zaczynając od lewej strony, a kończąc na prawej. Kontynuuj zaplatanie, aż dojdziesz do szczytu koka, a następnie wyjmij wsuwki. Teraz weź włosy i przeciągnij je przez pętlę koka, aby go upiąć. Powtórz czynność po drugiej stronie.

6. Kręcony kucyk

To kolejna łatwa do wykonania fryzura, jeśli masz naturalnie kręcone włosy. Rozczesz włosy, aż staną się gładkie. Weź niewielką partię włosów i skręć ją w luźnego kucyka. Końce włosów zwiąż w węzeł, a resztę schowaj pod kucykiem. Pociągnij za końcówkę włosów, aby upewnić się, że jest uporządkowana, a następnie upnij ją wsuwkami.

7. Kręcony warkocz z boku i kok

Ostatnią fryzurą, którą chcemy się z Tobą podzielić jest warkocz z boku z uroczą koką. Aby go wykonać, sięgnij włosami do łopatek i rozczesz je, aż staną się gładkie. Wydziel niewielką partię włosów, a następnie weź jedną z nich i skręć ją w luźny warkocz z boku. Zbierz pozostałe włosy, zbierz niewielką sekcję i podziel ją na trzy części. Weź środkowe pasmo i okręć je z tyłu głowy, tworząc węzeł, a następnie zabezpiecz jego koniec. Weź dwa pozostałe pasma, a następnie zapleć resztę włosów, biorąc ostatnie pasmo i dzieląc je na trzy części. Zbierz warkocze w ciasny kok i upnij je spinkami.

8. Kręcony węzeł górny

Na początek rozczesz włosy, aż będą gładkie. Podziel włosy na trzy części. Weź środkową sekcję i okręć ją z tyłu głowy, tworząc węzeł, a następnie upnij końcówkę wsuwkami. Weź końcówki z dwóch boków i zapleć je, łącząc je ze sobą. Końce włosów upnij w środku węzła spinkami.

9. Kręcone loki

Aby uzyskać taki sam wygląd jak w tej fryzurze, musisz użyć narzędzia do podgrzewania. Za pomocą narzędzia do podgrzewania włosów zrób kilka krótkich, ciasnych loków na włosach nad uchem. Jeżeli Twoje włosy są zniszczone, przed użyciem suszarki użyj produktu termoochronnego lub odżywki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *