Jak zapobiegać łamaniu się włosów?

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o zapobieganiu łamaniu się włosów. Możliwe, że nic, co robiłaś przez lata, tak naprawdę nie działa.

Na co dzień myję włosy mniej więcej dwa razy w tygodniu, a często zdarza mi się nie myć ich przez trzy dni. A jednak zawsze udaje mi się dotrwać do końca tygodnia. W ciągu ostatnich kilku lat, odkąd zaczęłam pisać o naturalnym pięknie, stało się to dla mnie coraz ważniejsze. Ciągle staram się znaleźć sposób na to, by moje włosy wyglądały zdrowo i były podatne na układanie, ale żaden z produktów, których używam, nie wydaje się skuteczny.

Odkładałam zakup nowej odżywki, ponieważ nie mogłam się zmusić do wysiłku, by sprawić, by moje włosy były miękkie i pozbawione puszenia się. Ale w końcu się poddałam. Moje włosy są tak suche i zniszczone, że myśl o wydawaniu na nie jakichkolwiek pieniędzy była zbyt trudna do zniesienia.

Po przyjrzeniu się różnym rodzajom dostępnych odżywek, zdecydowałam się na L’Oréal Paris Infallible Curl Hold Treatment w wersji light. Uznałam, że będzie to najbezpieczniejszy wybór dla moich włosów, ponieważ obiecuje zarówno zwiększenie objętości, jak i nawilżenie. Czytałam opinie i widziałam, że wiele osób uzyskało dobre rezultaty stosując ten produkt, ale nadal nie byłam pewna, czy sprawdzi się on w moim przypadku.

Zaczęłam stosować ten produkt w środę. Ponieważ w niedzielę umyłam włosy, a potem poszłam spać, nie robiłam nic z włosami aż do poniedziałku.

Oto wyniki:

1. Moje włosy są naprawdę miękkie i podatne na układanie.

2. Zauważyłam , że w ciągu ostatnich dwóch dni moje włosy stały się o wiele bardziej miękkie.

3. Nie łamią się już tak często

4. Nie stosowałam żadnych innych produktów i nie używałam ciepła, co jest czymś, co robię, aby moje włosy były zdrowe.

Bardzo się cieszę, że tak dobrze mi poszło. Teraz zdecydowanie łatwiej będzie mi myć włosy, ponieważ nie mają już kołtunów i plątaniny, które zwykle utrudniają ich rozczesywanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *